ادنیکس - مرجع تخصصی تبلیغات ادموب و کسب درآمد دلاری

درباره‌ی ادنیکس

ادنیکس - معجزه ی تبلیغات ادموب گوگل و درآمد دلاری

تیم ادنیکس فعال در زمینه  تبلیغات ادموب متشکل شده از متخصصین ایرانی و خارجی با استعداد در طول سالیان گذشته تمام تلاش خود را در جهت تحقیقات بازار تبلیغات درون برنامه گماشته تا بتوانند بر پایه اعتماد سازی و تحلیل نیاز توسعه دهندگان سامانه خود را همواره در راستای افزایش درآمد ارزی ناشرین ایرانی و افزایش نرخ بازدید در پلتفرم آنان توسعه دهد.

آیا کسب درآمد دلاری با بازی از طریق تبلیغات ویدیوئی ادموب ممکن است ؟

کافیست توسعه دهندگان یا ناشران بازی های تلفن همراه یا برنامه های کاربردی خود را در فروشگاه های اندرویدی معتبر و جهانی همچون گوگل پلی، سامسونگ اپ استور، آمازون اپ استور، اپ استور شیائومی منتشر کنند.
سپس به سهولت هرچه تمام تر توکن تبلیغات ادموب را از طریق سامانه تبلیغات ادنیکس پس ثبت نام دریافت نمایند. سپس از طریق بخش مستندات ادنیکس میتوانند api های نمایش تبلیغات ادموب را دریافت و پیاده سازی نموده. بعد از طریق همین سامانه تمام جزئیات آمار  و گزارشات کلیک ها، نمایش ها و کمپین های فعال را مشاهده و در پایان هر ماه درآمد خود را پس از کسر کسورات قانونی دریافت نمایند. 

با ادنیکس مرجع تبلیغات ادموب گوگل و درآمد دلاری در تماس باشید

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پاسخگویی نیاز شما هستند

در هر لحظه و هر مکان میتوانید با تیم پشتیبانی ادنیکس از طریق فرم زیر در تماس باشید. تیم ارتباط با مشتریان ما همواره پس از پایش پیام های شما توسعه دهندگان گرامی در اسرع وقت و بصورت 7/24 پاسخگویی شما خواهند بود.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت نام و یا دریافت توکن ادموب میتوانید از طریق شماره تماس ادنیکس به بصورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.